MÖBLER / Skåp & hyllor / Vitrinskåp 6478352
nr 647 8352
Vitrinskåp
rokokostil, längd: 124, djup: 51, höjd: 200
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
650 kr
måndag 5 juli 2010
kl 17:43:52
600 kr
300 kr
450 kr
550 kr